czwartek, 27 czerwca 2019 r.  Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Wiadomości z tagiem Telewizja  RSS
Pudelek przeprasza Aleksandrę Rosiak za artykuły o jej życiu prywatnym

Dodano: 25.06.2019 20:53 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Portal Pudelek.pl (Grupa Wirtualna Polska) w poniedziałek opublikował przeprosiny dla Aleksandry Rosiak, dziennikarki Telewizji Polskiej. Chodziło o publikacje dotyczące jej życia prywatnego. Serwis przeprosił za naruszenie dobrego imienia, czci i godności osobistej prezenterki.

Źródło: https:

Google, Facebook i YouTube ze spadkami - mocno w górę OLX i TVN, TVP przyciąga najbardziej (Gemius/PBI z maja)

Dodano: 11.06.2019 21:11 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Google, Facebook i YouTube w maju br. zanotowały spadki zasięgu w polskim internecie, natomiast sporo zyskały strony i aplikacje OLX i Grupy TVN. Wśród czołowych wydawców najdłuższy średni czas korzystania przez użytkowników w ciągu doby osiągnęła natomiast Telewizja Polska.

Źródło: https:

Konsumenci spędzą w tym roku 800 godzin korzystając z internetu na urządzeniach mobilnych. Telewizja pozostaje najpopularniejszym medium

Dodano: 11.06.2019 20:49 | 29 odsłon | 0 komentarzy


W tym roku ludzie na całym świecie spędzą średnio 800 godzin, czyli łącznie 33 dni, korzystając z mobilnego internetu - wynika z raportu „Media Consumption Forecasts” opublikowanego przez agencję mediową Zenith (Publicis Media). Do 2021 roku światowa średnia wzrośnie do 930 godzin, czyli 39 dni rocznie.

Źródło: https:

CyberPower Listwa przeciwprzepięciowa SB0501BA-FR.

Dodano: 03.06.2019 23:40 | 32 odsłon | 0 komentarzy


Listwa posiada filtr przeciwzakłóceniowy EMI/RFI, wyłącznik mechaniczny oraz wskaźniki w postaci diod stanu LED. Dodatkowo aby zapobiec plątaninie kabli listwa została wyposażona w system organizacji przewodów. Funkcje Ochrona przeciwprzepięciowa Filtrowanie EMI i RFI Ochrona przed przeciążeniem Ochrona komputerowa Najlepsza w swojej klasie konstrukcja odporna na kurz Otwory montażowe w kształcie dziurki od klucza Typowe zastosowanie Smartfony i tablety Komputery osobiste i stacje robocze Komputery i laptopy Drukarki i urządzenia biurowe Telefon/Fax/Modem Telefonia kablowa Sprzęt telekomunikacyjny i sieciowy Sprzęt audio/wideo Telewizja kablowa i satelitarna Systemy kina domowego Komputer stacjonarny Domowe biuro Komputer stacjonarny w biurze Wsparcie Back Office Zakład przemysłowy Układ przeciwprzepięciowy oparty na MOV W regionach narażonych na silne wyładowania atmosferyczne sprawdza się warystor z tlenków metali (MOV), który stanowi element elektroniczny układu przeciwprzepięciowego, który chroni cenne podłączone urządzenia elektroniczne przed nadmiernym poziomem napięcia, w wyniku np. wyładowań atmosferycznych. Układ przeciwprzepięciowy pomaga odizolować wszelkie przepięcia i tym samym powstrzymać potencjalne uszkodzenie systemu. Ochrona przeciwprzepięciowa W celu uniemożliwienia lub zminimalizowania uszkodzeń podłączonych urządzeń ochrona przeciwprzepięciowa zawiera mechanizm bezpieczeństwa, zwykle bezpiecznik, który odcina zasilanie w przypadku przeciążenia prądem elektrycznym, tym samym chroniąc urządzenia elektroniczne i środowisko..., Cena: 29,90 zł

Źródło: https:

TVP i Netflix rozpoczną współpracę? Trwają negocjacje dotyczące umów

Dodano: 30.05.2019 15:05 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Telewizja Polska planuje rozpocząć współpracę z platformą Netflix. Trwają negocjacje dotyczące konkretnych warunków, w tym listy filmów, jakie...

Tagi: Telewizja
Źródło: https:

Telewizja WP: Krzysztof Górski dyrektorem ds. ramówki i zakupów programowych

Dodano: 29.05.2019 20:43 | 33 odsłon | 0 komentarzy


Na początku czerwca Krzysztof Górski zacznie pracę w Telewizji WP (należącej do Wirtualna Polska Holding) jako dyrektor ds. ramówki i zakupów programowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wcześniej był związany m.in. z A+E Networks Poland i Telewizją Puls.

Źródło: https:

WP Pilot testuje targetowane spoty w Telewizji WP. „Efektywność internetowa wkracza do tv linearnej”

Dodano: 21.05.2019 20:59 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Wirtualna Polska na swojej platformie WP Pilot zaczęła testować usługę typu addressable tv, w ramach której w streamie Telewizji WP zamiast reklam z przekazu telewizyjnego są emitowane spoty internetowe. - Dla reklamodawców oznacza to zupełnie inny poziom efektywności - podkreśla prezes Wirtualnej Polski Jacek Świderski.

Tagi: Telewizja
Źródło: https:

Wirtualna Polska: wpływy 33 proc. w górę, 14,4 mln zł zysku netto, Telewizja WP z mniejszą stratą

Dodano: 21.05.2019 20:50 | 24 odsłon | 0 komentarzy


W minionym kwartale Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 33 proc. do 157 mln zł oraz zysku netto o 72,5 proc. do 14,37 mln zł. W segmencie internetowym osiągnęła 152,39 mln zł wpływów i 44,06 mln zł zysku EBITDA, a Telewizja WP miała 4,6 mln zł przychodów i 1,78 mln zł straty EBITDA.

Tagi: Telewizja
Źródło: https:

„#Newsroom” wspólnym programem Wirtualnej Polski i Polsat News, gospodarzem Tomasz Machała

Dodano: 17.05.2019 20:50 | 39 odsłon | 0 komentarzy


Od najbliższej niedzieli Wirtualna Polska i Polsat News będą emitować równocześnie program „#Newsroom”. Jego gospodarzem będzie Tomasz Machała, wiceprezes WP Media ds. produktu wydawniczego, a w przeszłości dziennikarz m.in. Telewizji Polsat.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaKomputerowa.pl - komputery i oprogramowanie, aktualności, porady, nowości  - wszelkie prawa zastrzeżone