środa, 14 listopada 2018 r.  Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Wiadomości z tagiem Electronics  RSS
Apple i Samsung ukarane przez włoski odpowiednik UOKiK

Dodano: 25.10.2018 5:58 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Włoska instytucja zajmująca się prawami konsumentów nałożyła na firmy Apple Inc. oraz Samsung Electronics Co Ltd po 5 milionów euro kary za celowe obniżanie wydajności smartfonów w ubiegłych latach w związku ze spadkiem pojemności akumulatorów. Apple musi też zapłacić kolejne 5 milionów euro kary za nieinformowanie klientów w jaki sposób Ci powinni...

Źródło: feedproxy.google.com

Samsung zaprezentował Galaxy A9 z poczwórnym aparatem

Dodano: 11.10.2018 17:21 | 72 odsłon | 0 komentarzy


Samsung Electronics zaprezentował Galaxy A9. Jak zapewnia producent, jest to pierwszy na świecie smartfon wyposażony w poczwórny tylny aparat.

Źródło: feedproxy.google.com

Nowy smartfon LG V40 ThinQ z pięcioma aparatami

Dodano: 04.10.2018 11:49 | 40 odsłon | 0 komentarzy


LG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe smartfony serii LG G7 One i Fit

Dodano: 03.09.2018 12:19 | 50 odsłon | 0 komentarzy


Podczas targów IFA 2018 firma LG Electronics prezentuje dwa nowe modele z serii G7: LG G7 One oraz LG G7 Fit. Oba nowe smartfony opracowano na bazie zaawansowanego modelu LG G7 ThinQ, dzięki czemu są wyposażone w funkcje znane z urządzeń premium.

Źródło: feedproxy.google.com

Samsung Galaxy Watch - monitor aktywaności i zegarek z długim czasem działania

Dodano: 09.08.2018 18:00 | 24 odsłon | 0 komentarzyFirma Samsung Electronics zaprezentowała dziś Galaxy Watch. Nowy inteligentny zegarek firmy Samsung łączy zalety ekosystemu marki z żywotną baterią, łącznością LTE, funkcjami fitness, klasycznym wzornictwem oraz dużymi możliwościami personalizacji.

Źródło: www.telepolis.pl

60 proc. wpływów Samsunga w Polsce ze sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego i komputerów. 619 mln zł na reklamy

Dodano: 06.08.2018 21:33 | 21 odsłon | 0 komentarzy


W ub.r. Samsung Electronics Polska zanotował wzrost wpływów sprzedażowych o 1,3 proc. do 6,5 mld zł oraz 140,4 mln zł zysku netto (wobec 135,4 mln zł rok wcześniej). 3,86 mld zł przychodów pochodziło ze sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego, a 1,11 mld zł - ze sprzedaży sprzętu audio-wideo. Na marketing firma wydała 619,1 mln zł - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Powstał nowy ośrodek do badań nad sztuczną inteligencją

Dodano: 01.08.2018 19:44 | 29 odsłon | 0 komentarzy


LG Electronics we współpracy z czołowymi ośrodkami akademickimi oraz startupami otwiera w Ameryce Północnej laboratoria do badań nad sztuczną inteligencją. W tym tygodniu firma uruchomiła nowe laboratorium w Kanadzie, które będzie dopełnieniem niedawno rozbudowanego obiektu w Santa Clara w Kalifornii.

Źródło: di.com.pl

Elektroniczne zarządzanie dokumentacją w firmie

Dodano: 09.07.2018 11:15 | 170 odsłon | 0 komentarzy


Poszukujesz dla swojej firmy czy instytucji rozwiązań do zarządzania, obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji? Dowiedz się jakie są skuteczne rozwiązania do zarządzania nowoczesną firmą i to bez względu na jej wielkość i branżę :)

Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów.

Czekać będzie aż kilkadziesiąt prelekcji, a wśród nich takie tematy jak:
-  Podstawowe aspekty bezpieczeństwa informacji w organizacji
- Filary efektywności przy wdrażaniu elektronicznego obiegu informacji w firmie
- Szybko albo wcale, czyli czego i dlaczego oczekiwać od IT doby transformacji cyfrowej?
- Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów
- Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem?
- Zarządzanie przepływem zamówień i faktur w małej firmie
- Postać i forma elektroniczna dokumentów. Narzędzia autoryzacyjne. Konieczność i możliwość ich wykorzystania

Do grona Wystawców dołączyły już takie firmy jak: WEBCON, Archman, Avaintec, DSA, eDokumenty, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna, EPSON, Astrafox, Avaintec, Oracle Polska, SkanSerwis, Kodak Alaris, SunCode i IMPEL Group.

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii, strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie:

Zachęcamy do dołączenia również do wydarzenia na Facebook'u:

Źródło: forum.gazeta.pl

Samsung może ogłosić swój składany smartfon na CES 2019

Dodano: 05.07.2018 17:23 | 157 odsłon | 0 komentarzy


Targi CES (Consumer Electronics Show) odbędą się w przyszłym roku w dniach 8-12 stycznia. Nie dziwota, że im bliżej tego terminu, tym więcej plotek będzie obiegać sieć. Choć jednak mamy pół roku do tych targów, to już teraz mówi się o tym, że Samsung miałby na CES 2019 pokazać oficjalnie swój składany smartfon.

Źródło: www.komputerswiat.pl

G7 ThinQ - nowy flagowy smartfon LG ze sztuczną inteligencją (wideo)

Dodano: 04.05.2018 20:44 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Firma LG Electronics zaprezentowała swój najnowszy smartfon: LG G7 ThinQ, wyposażony w funkcje oparte o sztuczną inteligencję.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaKomputerowa.pl - komputery i oprogramowanie, aktualności, porady, nowości  - wszelkie prawa zastrzeżone