środa, 24 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Cyfrowa  RSS
Wirtualni prezenterzy w telewizji to pokusa dla nadawców, zagadką akceptacja u widzów

Dodano: 22.04.2019 21:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W chińskiej telewizji zaczęli pojawiać się prezenterzy będący cyfrową projekcją wykorzystującą algorytmy sztucznej inteligencji. Prowadzący do złudzenia przypominają w wyglądzie i sposobie zachowania żywych ludzi. Czy to przyszłość telewizyjnych programów informacyjnych i publicystycznych? - Cyfrowi prezenterzy to dla mediów obietnica pełnej kontroli, niższych kosztów i nowych możliwości. Nie sprawdzą się oni jednak na antenie w każdej roli, a barierę może stanowić akceptacja przez widzów uzależniona w dużym względzie przez czynniki kulturowe - oceniają dla Wirtualnemedia.pl eksperci segmentu AI i rynku telewizyjnego.

Tagi: Cyfrowa
Źródło: https:

Cyfrowa majówka – konkurs na inicjatywy dla lokalnych społeczności

Dodano: 18.04.2019 23:02 | 18 odsłon | 0 komentarzy


"Cyfrowa majówka" potrwa łącznie osiem dni. Chcesz grilla? Niech będzie grill. A może kino pod chmurką? Pewnie! Ważne żebyście pamiętali też o… cyfryzacji, bo chodzi o to, aby możliwie najwięcej osób dowiedziało się, co dają nam cyfrowe technologie i dlaczego warto z nich korzystać.

Tagi: Cyfrowa
Źródło: di.com.pl

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w 2018 roku wysłali eksabajt danych w sieci mobilnej

Dodano: 03.04.2019 13:41 | 47 odsłon | 0 komentarzy


Ponad miliard GB zostało przesłanych w sieci Grupy Cyfrowy Polsat w 2018 roku. Jak przekonuje operator, jest to pierwszy eksabajt danych w sieci mobilnej w Polsce, z czego ponad 91% transferu odbyło się w technologii LTE i LTE Advanced, w zasięgu których jest odpowiedni 99% oraz 73% Polaków.

Tagi: Cyfrowa
Źródło: feedproxy.google.com

Orange: IPTV od Cyfrowego Polsatu to tak naprawdę OTT. "Niech klienci sami ocenią"

Dodano: 29.03.2019 20:58 | 49 odsłon | 0 komentarzy


Według rzecznika prasowego Orange Polska Wojciecha Jabczyńskiego wprowadzona właśnie przez Cyfrowy Polsat oferta telewizji przez internet IPTV to tak naprawdę usługa typu OTT, która nie na wszystkich łączach będzie dobrze działać. - Jeżeli ktoś nie czuje się pewnie z posiadanym internetem albo łącze, które ma, nie spełnia jego oczekiwań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetu stacjonarnego - od Plusa czy Netii. Najlepiej, żeby klienci sami to ocenili. I to oni powinni wydawać werdykty - odpowiada rzeczniczka Cyfrowego Polsatu Olga Zomer.

Źródło: https:

"Cyfrowa tożsamość" według Microsoftu i Mastercard: hasła nie będą już potrzebne

Dodano: 27.03.2019 23:50 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Firma Mastercard ma ciekawy pomysł na uproszczenie szeroko rozumianego poruszania się po internecie. Chodzi o stworzenie nowego sposobu identyfikowania użytkowników w sieci, nad czym już teraz trwają intensywne prace. Wśród partnerów znalazł się między innymi Microsoft i nie powinno być to dużym zaskoczeniem. Twórcy Windowsa w końcu już kilka miesięcy temu uznali, że klasyczne hasła to&...

Źródło: feedproxy.google.com

Cyfrowy Polsat bez anteny satelitarnej: do oferty trafia IPTV i dekoder EVOBOX IP

Dodano: 26.03.2019 12:32 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Cyfrowy Polsat wychodzi naprzeciw wszystkim klientom, którzy są zainteresowani ofertą telewizji, ale przeszkodą w podpisaniu umowy była konieczność montażu anteny satelitarnej. Do oferty trafia usługa IPTV, dzięki której wszystkie oferowane kanały można oglądać za pośrednictwem internetu. Umożliwi to nowy dekoder EVOBOX IP, który do działania potrzebuje wyłącznie połączenia z siecią – na&...

Tagi: Cyfrowa, IPv4
Źródło: feedproxy.google.com

AI w rekrutacji i zarządzaniu zespołem

Dodano: 15.03.2019 22:03 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Cyfrowa transformacja obejmuje także HR i ma swoje odbicie w procesach rekrutacyjnych oraz zarządzaniu wewnętrznymi sprawami pracowników. Wdrażane rozwiązania do automatyzacji kontaktów w tym obszarze opiera się właśnie na sztucznej inteligencji.

Tagi: Cyfrowa
Źródło: di.com.pl

Powstanie serwis z danymi o natężeniu promieniowania elektromagnetycznego. Koszt: 11 mln zł

Dodano: 13.03.2019 20:35 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Instytut Łączności i Centrum Projektów Polska Cyfrowa planują uruchomienie internetowego serwisu, w którym każdy mieszkaniec Polski będzie mógł sprawdzić natężenie pola elektromagnetycznego emitowanego przez nadajniki operatorów komórkowych na wybranym obszarze. System o nazwie SI2PEM ma kosztować ponad 11,2 mln złotych i wystartować w sierpniu 2020 roku.

Źródło: https:

Każdy będzie mógł sprawdzić poziom pola elektromagnetycznego!

Dodano: 12.03.2019 20:58 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Dzięki Systemowi Informacji o Instalacjach Wytwarzających Pole Elektromagnetyczne (SI2PEM) każdy obywatel przez internet będzie mógł sprawdzić poziom PEM w dowolnym miejscu w Polsce. Instytut Łączności i Centrum Projektów Polska Cyfrowa podpisały właśnie umowę na finansowanie budowy tego systemu.

Źródło: di.com.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaKomputerowa.pl - komputery i oprogramowanie, aktualności, porady, nowości  - wszelkie prawa zastrzeżone