poniedziałek, 20 maja 2019 r.  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Komentarze
Konfiguracja VPS

Dodano: 08.03.2019 17:01 | 1100 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli w Twojej firmie znajduje się serwer/y lub potrzebujesz rozszerzyć obecną infrastrukturę o urządzenia serwerowe, wirtualizacji, przechowywania danych, zarządzania użytkownikami lub dokonać migracji na inne urządzenia, jest to zakładka przeznaczone dla profilu Twojej firmy.
Jesteśmy wstanie zadbać i pomóc w poniższych obszarach jak:

Dobór odpowiedniego sprzętu do wymagań firmy
WybĂłr odpowiedniego oprogramowania i licencji
Instalacja i konfiguracja VPS
Administracja serwerami ciągła
Rozbudowę istniejących serwerów
Aktualizacji oprogramowania
Przejęcie administracji
Usuwanie awarii
Migracje kont hostingowych

ADMINISTRACJA SYSTEMAMI LINUX I WINDOWS

Wszystkie wdrożone systemy i usługi wymagają stałej opieki profesjonalistów, aby zapewnić im sprawne i bezpieczne funkcjonowanie. Administracja systemami informatycznymi składa się z czterech istotnych aspektów, wśród których wymieniamy: działania prewencyjne, monitorowanie, weryfikowanie i reagowanie na zdarzenia.
W ramach administracji systemami informatycznymi specjaliści firmy Networkmanager wykonują następujące usługi:

Zarządzanie aktualizacjami – aktualizacje zawierają poprawki związane ze sprawnością działania infrastruktury, a także łatają wykryte zagrożenia dla bezpieczeństwa systemów IT. Istotne wydaje się zweryfikowanie, czy dana aktualizacja jest w pełni kompatybilna z posiadanym sprzętem i oprogramowaniem, zanim zostanie ona wdrożona.
Zapisywanie przypadków odbiegających od normy – rekomendujemy przeprowadzanie cyklicznych weryfikacji logów systemowych. Nasi inżynierowie, doświadczeni w działaniach związanych z bezpieczeństwem systemów IT, są w stanie przeprowadzić je szybko i starannie.
Wykonywanie przeglądów kopii bezpieczeństwa – poddajemy regularnym przeglądom backup, który dopiero odpowiednio przygotowany może być zakwalifikowany jako wartościowa część systemu bezpieczeństwa w firmie. Przeglądy stanowią jeden z podstawowych elementów administracji systemami informatycznymi.
Prowadzenie monitoringu informatycznego usług – bieżąca obserwacja systemów i sieci pozwala na kontrolowanie niepokojących zmian. Dzięki zastosowaniu monitoringu IT administrator natychmiast zostaje poinformowany o konieczności podjęcia działania w przypadku istniejącego zagrożenia.


Obsługa informatyczna firm czyli tzw. Outsourcing IT, jest to zapewnienie Twojej firmie pełnego wsparcia i ochrony informatycznej bez konieczności tworzenia kolejnych etatów. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych metod redukcji wydatków firm.
Opiekę informatyczną stanowi zespół informatyków z zewnętrznej firmy takiej jak NETWORKMANAGER

Do zadań firmy świadczącej usługi Outsourcingu należy przede wszystkim zapewnienie ciągłości działania biznesu poprzez dbanie o bezpieczeństwo danych na firmowych serwerach, konfiguracja sprzętu informatycznego takiego jak switche, routery itp., wszelkie doradztwo, propozycje nowoczesnych rozwiązań i standaryzowania struktury informatycznej, konfiguracja i optymalizacja sieci, zapewnienie zdalnej pomocy, wdrażanie oprogramowania i jego aktualizacje, tworzenie nowych stanowisk pracy, dobieranie sprzętu i jego ewentualny zakup, opieka nad licencjami, zarządzanie bazami danych, drukarkami, komputerami, urządzeniami mobilnymi, uprawnieniami i pocztą elektroniczną.

Oferujemy obsługę informatyczną na zasadzie bieżącego nadzoru informatycznego nad infrastrukturą techniczną pracującą u Państwa w firmie. Przydzielone zadania mogą być realizowane w ramach ryczałtu godzinowego w skali miesiąca. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenia, fachową diagnozę i możliwe szybką pomoc przy rozwiązywaniu problemów i usunięciu usterek lub usprawnieniu pracy.

Jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą. Wszelkie naprawa związane z zakupem lub modyfikacją sprzętu są omawiane z osobą odpowiedzialną za finanse w Państwa firmie. Sprawdź naszą ofertę, wypróbuj naszych fachowców i przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje m.in:
Bieżący nadzór nad sieciami teleinformatycznymi i osprzętem,
Dozór sprzętu komputerowego, serwerowego i peryferyjnego,
Konserwacja sprzętu, serwis, rozbudowa i modernizacja,
NadzĂłr nad oprogramowaniem firmowym,
Tworzenie kopii bezpieczeństwa,
Zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego,
Internetowy monitoring IP,
Obsługę strony internetowej,
Prowadzenie działań marketingowych w internecie.
Zdalna administracja serwerami
WdroĹźenie chmury obliczeniowej

--
Administracja serwerami

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl »

Tagi: Naga, Aktualizacja, WszystkieKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 GazetaKomputerowa.pl - komputery i oprogramowanie, aktualności, porady, nowości  - wszelkie prawa zastrzeżone