czwartek, 23 maja 2019 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Komentarze
Konferencja BPM - 27.09.18 | Warszawa

Dodano: 07.09.2018 17:00 | 340 odsłon | 0 komentarzy

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję konferencji Business Process Management - BPM GigaCon, poświęconej modelowaniu procesów biznesowych. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

Wiedza z zakresu modelowania procesów biznesowymi ułatwia zarządzanie firmą. Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim operacji. Zintegrowany system w firmie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie, osoby, które chcą zrewolucjonizować działanie swojej firmy, poszukują nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragną zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach.

Data: 27 września 2018 (czwartek)
Miejsce: Hotel Sangate Hotel Airport (ul. Komitetu Obrony RobotnikĂłw 32, Warszawa)
Strona konferencji:

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań z zakresu BPM m.in. od BeOne i PlaySMS.

W tym celu każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania bezpośrednio z Wystawcami na ich stoiskach, a także wysłuchania prelekcji przygotowanych przez doświadczonych Ekspertów.

Wybrane prelekcje:
* Od analizy do automatyzacji procesów, a może na odwrót? (Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa)
* Usprawnienie procesów biznesowych przy pomocy narzędzi telekomunikacyjnych (Szymon Gaura, PlaySMS)
*BPMN, CMMN, DMN - notacje modelowania i analizy procesĂłw biznesowych (Piotr Biernacki, MGX Infoservice/GigaCon Szkolenia)
* Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne tematy prelekcji...

Szczegółowe opisy tematów można znaleźć na stronie:

JEDYNYM warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie:

Cały czas uzupełniamy wydarzenie - pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl »Komentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 GazetaKomputerowa.pl - komputery i oprogramowanie, aktualności, porady, nowości  - wszelkie prawa zastrzeżone